2003

Povodom desete obljetnice osnutka Udruge postavljena je u Gradskom muzeju Sisak 22. 12. 2003. velika izložba radova. Izložba se mogla razgledati do 5. 1. 2004. Za tu je prigodu tiskan kolor katalog na kome su posebno predstavljeni Marina Butković, Nena Božić i Zlatko Mikloš. Katalog je uredio Miroslav Bagarić, a Tiskara Gulan tiskala je 500 primjeraka. Održavanje izložbe pomogli su: Restoran “Kaptolska klet”, Rarus, Caffe bar “Dolar” i Euroherc. Na ime troškova grijanja i struje SULIKUM je platio GMS-u 1000 kuna. O radu SULIKUMA govorio je Miroslav Bagarić, a izložbu je otvorio Mihael Penić. Nastupio je KUD “Zeleni brijeg”.
Izlagali su:
Miroslav Bagarić, Božidar Boček, Nena Božić, Marina Butković, Đurđica Dadović, Marica Đeverlija, Dalibor Gotal, Vladimir Gregurić, Mira Ivanković, Zlata Jurcan-Vukelić, Mirjana Karajčić, Ružica Klaić, Predrag Kodrić, Štefica Kraker, Zlatko Mikloš, Margita Mikšik, Ivan Mlinarić-Sokol, Barbara Močilac, Ivan Novak, Slavica Orešković, Vlado Pavlenić, Mihael Penić, Branka Pešut-Kocijan, Jovo Radmanović, Ivan Sabolić-Stric, Želimir Šiško, Božidar Škofač, Jadranka ŠŠtajduhar, Milan Šukunda, Slavica Vlahović i Berislav Vuković.